У Запоріжжі відбувся суд над чоловіком, який підпалив свою наречену – відео

278

У Запоріжжі відбувся суд над Віталієм Чайковським, який живцем спалив свою 22-річну наречену. У залі суду було кілька десятків правоохоронців.

Для всіх, хто прийшов підтримати рідних дівчини, в приміщенні не вистачило місця. “Як він зараз живе, з яким сумлінням – я хотіла дізнатися. Він сказав: пробачте. Довічне, тільки довічне”,каже мама загиблої Христина Ковальова. 

Друзі дівчини, яку підпалив наречений, розповіли про їхні стосунки причиною стали ревнощі – 28-річний чоловік забороняв дівчині зустрічатись навіть з подругами.

Як зазначає ТСН, сам підсудний запевняє, що вбивати Анастасію не хотів, а навпаки, намагався зміцнити стосунки. За версією захисту, полум’я спалахнуло зненацька, коли він закурив. “Він наполягає на тому, що в нього не було наміру її вбивати”,каже адвокат підсудного. 

Як повідомляється, суд перенесли на сьогодні.

Нагадаємо, трагедія сталася на початку липня. Тоді співмешканець 22-річної Анастасії Ковальової. Чоловік облив жінку займистою речовиною і підпалив облив її бензином та підпалив просто на вулиці. Дівчина зазнала 90% опіків і через 10 днів померла в опіковому центрі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...