У Запорізькій області стрімко підвищилася кількість вірусних захворювань, коронавірусу немає

559

У запорізькій ОДА пройшов брифінг з питань епідеміологічної ситуації в Запорізької області. В.о. директора ДУ “Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ УКраїни” Роман Терехов доповів про епідеміологічну ситуацію в Запорізькій області.

Спікер запевнив, жодного виду коронавірусу в Запоріжжі та області не зафіксовано, втім, ситуація стрімко розвивається. Запобіжні заходи стосовно проникнення вірусу на територію області проводяться. Вчора з цього приводу відбулася нарада, на якій у тому числі були представники запорізького аеропорту та Бердянського порту.

Роман Терехов зауважив, що прямих рейсів із Запоріжжя до Китаю в запорізькому аеропорту немає, але є стикові. Тож запобіжні заходив в аеропорту також проводять.

“Стосовно епідеміологічної ситуації вірусних захворювань на території області, то кількість хворих на грип стрімко підвищилася, у тому числі протягом вчорашнього дня. В області вже закрито десятки шкіл на карантин, майже всі вони у Бердянську. Також там призупинили роботу різного року гуртки” – повідомив Терехов.

Посадовець попередив, що в області, як і на всій території України поширюється важкий вірус грипу, який погано піддається лікуванню, тому просить усіх, хто має симптоми  оперативно звернутися до лікаря.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...