У Запорізькій області вшанували пам’ять полеглих захисників України

71

29 серпня 2019 року на території області відбулись жалобні заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

На території 55-ї артилерійської бригади «Запорізька Січ» відбувся жалобний мітинг за участі представників командування Ракетних військ і Артилерії Збройних сил України, військовослужбовців і волонтерів. Саме 29 серпня 2014 року трагічно загинули в боях п’ять військовослужбовців бригади – старший лейтенант Севостьянчик Дмитро Олександрович; старший лейтенант Габчак Іван Миколайович; старший солдат Васін Михайло Валентинович; солдат Самосадов Олександр Сергійович; солдат Ністратенко Сергій Олександрович.

На Алеї захисників у парку Металургів обласного центру зібрались регіональні представники Мінветеранів, а також міської, обласної влади, військовослужбовці Збройних Сил і ветерани АТО/ООС.

А в місті Енергодар, з нагоди пам’ятної дати, відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку учасникам АТО “Герої нашого часу”. Також живі квіти було покладено до місць поховань енергодарців, які загинули у зоні проведення АТО – Сергія Полуляха, Олександра Щурова та Олександра Мидловця.

У Бердянську, на першому поверсі виконкому, де встановлено стенд з фотографіями загиблих героїв-бердяців, відбулися меморіальні збори за участю керівництва міста, військових, працівників виконкому та мешканців міста. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до стенду.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...