Учасницею нового сезону проекту “Поверніть мені красу” стала 30-річна мешканка Запоріжжя – фото

2136
Дар'я Бойко. Фото : "1+1"
Експерти повернули красу жінці, яка після стpaшної авapії разом із зовнішністю, втратила і сенс життя.

Вчора, 27 березня, на телеканалі 1+1 вийшов другий випуск третього сезону проекту “Поверніть мені красу”. Телеглядачі познайомилися з учасницею проекту – 30-річною вчителькою Дар’єю Бойко із Запоріжжя. Жінка розповіла про свою трагічну долю та ставлення близьких людей до неї, пише “Резонанс.сс” з посиланням на “1+1”.

Коли Дар’ї було 17 років, вона потрапила у стpaшну автомобільну aвaрію, в результаті якої її обличчя було розіpвано на дві частини, а зуби були вибиті. Героїня вмить втратила красу і можливість втілити свою мрію – стати співачкою.

“Цей проект – моя остання надія почати жити повноцінним життям”, – зізнається Дар’я.

Дар’я Бойко. Фото : “1+1”

Дар’ю виховали бабуся з дідусем, адже батьки героїні покинули її ще у дитинстві. Останній раз вона бачила свого тата у 7 років, а маму-п’яничку у 12. Всі свої 30 років, Дар’я не може пробачити матір і беребороти цю болісну образу на неї. Учасниця “Поверніть мені красу” вийшла заміж, але її постійно переслідує стpaх, що чоловік знайде коханку з гарною зовнішністю і покине її так само, як батьки.

– Я працюю вчителькою, діти мене дуже люблять, проте я розумію, що здатна на більше. Через свою зовнішність я не можу реалізувати свою мрію – бути співачкою.

Спершу Дар’я відвідала клініку лікаря Валіхновського, де їй зробили опеpацію на носі. Потім героїня відвідала консультацію психолога Олени Любченко, адже її хвилювали не лише зовнішні вади. Психолог запропонувала запоріжанці відвідати мoгилу матері, на похopoні якої дівчина не була. Олена хотіла, аби Дар’я зуміла відпустити усі свої образи. Крім того, Олена Любченко допомогла Дар’ї подолати фобію транспорту, адже жінка боялася, що авapiя може трапитись із нею знову.

Експерт Анна Буткевич навчила героїню правилам етикету за столом. Аби підбадьорити запоріжканку, дизайнер Андре Тан подарував їй намисто із підвіскою. Крім того, Андре вирішив здійснити найзаповітнішу мрію Дар’ї – стати співачкою і познайомив дівчину із відомим українським продюсером Олександром Бебешко. Андре також попрацював над іміджем Даші.

“Я думаю, після усіх змін чоловік по-новому подивиться на Дашу і закохається у неї знову, – прокоментував Тан.

У фінальному виході Даша вразила усіх рідних своїм перевтіленням. Тепер дівчина нічого не боїться, і навіть якщо її страхи повернуться, вона вже знає, що робити.

 
Дар'я Бойко. Фото : "1+1"

Читайте также: Концерн ГТС оставляет тысячи жителей Запорожья без горячей воды — АДРЕСА

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...