“Укравтодор” повідомив, що має намір завершити ремонт автодороги Запоріжжя-Маріуполь до 2020 р.

77

Під час виїзної конференції в.о. глави “Укравтодору” повідомив журналістам, що роботи на об’єкті проводяться під постійним контролем з боку держагентства.

“У нас дуже амбітна мета – повністю завершити коридор Запоріжжя-Маріуполь іще цього року. Виділено масштабне фінансування для завершення цих робіт, тому що цей коридор дуже важливий для всієї країни. Це “дорога життя” для Запорізької та Донецької областей, а також для Маріуполя, тому хочемо працювати так швидко, щоб поточного року завершити будівництво”,сказав Новак.

Як уточнили в прес-службі “Укравтодору”, загальна довжина ділянки – 209 км (у Донецькій обл. – 41,3 км; Запорізькій обл. – 167,6 км). При цьому на сьогодні вже відремонтовано 54,1 км доріг (Донецька обл. – 10,1 км; Запорізька обл. – 44 км).

У Запорізькій області роботи на трьох (з чотирьох) ділянок вже завершено. У Донецькій області, де проводиться капітальний ремонт дороги від Маріуполя у напрямку Запоріжжя, також роботи частково завершено.

Додаткове фінансування дозволить цього року повністю відремонтувати увесь коридор у межах Запорізької та Донецької областей.

Джерело: Укравтодор

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...