В Україні вшанували загиблих десантників – фотопідбірка

155
місто Житомир

В Україні 2 серпня День вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У зв’язку з цим в різних містах України відбулися заходи вшанування пам’яті загиблих воїнів-десантників, які віддали своє життя захищаючи країну від російського терориста-окупанта.

Також вшанували пам’ять загиблих воїнів-десантників у військових частинах Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Запоріжжя

У Запоріжжі на Кушугумському кладовищі 5 рік поспіль 2 серпня, побратими їдуть до могили бійця Олександра Півоварова, який згорів по дорозі в ДАП. Потім за 30 км йдуть до мами іншого загиблого. Аби пригадати та віддати шану полеглим за Україну.

Житомир

За роки російсько-української війни на сході загинули 38 десантників із Житомира. В Житомирі пам’ять загиблих десантників ушанували на Смолянському кладовищі.

Дніпро

На Дніпропетровщині загиблих воїнів вшанували у пункті постійної дислокації 25-ї повітрянодесантної бригади. За 5 років війни на сході підрозділ втратив 156 побратимів.

Львів

У Львові вшанували пам’ять 109 загиблих десантників. Військовослужбовці 80-ї десантно-штурмової бригади першими пішли захищати Україну від агресора – тримали оборону Луганського аеропорту, звільняли Слов’янськ та Дебальцеве.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...