В Запоріжжі чоловік виніс хлопчика з палаючого будинку (ФОТО)

239
Рятувальник готувався на виписку у центральній районній лікарні, коли почув, як у коридорі медичні сестри кричали про пожежу поблизу.

Сьогодні, 19 січня, близько 10:20 на вул. Розенталь палав приватний будинок. Горіли дах будівлі та домашні речі на загальній площі 50 м кв. Про це повідомляють у прес-службі Обласного управління ДСНС.

Першим кинувся на допомогу командир відділення, старший прапорщик служби цивільного захисту Володимир Шеремета, який знаходився у лікарні поблизу. Чоловік почув про подію від медичних сестер. На місці події знаходилася налякана власниця оселі, яка розповіла, що у палаючому будинку знаходиться її маленький син.

Рятувальник виніс 8-річного хлопчика з задимленого будинку на подвір’я та відніс його до приймального відділення лікарні. Жінку з дитиною оглянули лікарі. Наразі здоров’ю врятованого і його мами нічого не загрожує.

Все подвір’я будо заповнеее їдким димом. Володимир запитав у жінки, яка стояла поблизу, чи є в будинку люди. Вона відповіла, що там її 8-річний син, який зараз навчається по відеоурокам. Жінка думала, що її дитина в безпеці, але рятувальник з 25-річним стажем знав, що будинок вже встиг наповнитися димом і хлопчик може постраждати. Не роздумуючи, Володимир забіг до будинку, де побачив налякану дитину. Хлопчик бігав по кімнаті, не знаючи, що йому робити. Рятувальник загорнув хлопчика у речі, які знайшов на дивані та виніс малого із задимленого приміщення на подвір’я, – розповідають у ДСНС. 

На місце тим часом прибули 2 пожежних машини та 9 бійців ДСНС. О 10:41 рятувальники локалізували загоряння, а о 10:50 – повністю його ліквідували.

Фото: прес-служба ГУ ДСНС в Запорізькій області

Читайте також: Гуртожиток у Запоріжжі назвали «аварійним», а його мешканців змушують терміново з’їхати буквально на вулицю (відео, фото)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...