В Запоріжжі депутати закликають допомогти розібратися з боргами “Запоріжжяобленерго”, попереджають про можливий колапс (фото)

442
Фото - http://zor.gov.ua/
Питання боргу ПАТ «Запоріжобленерго» гостро стоїть в регіоні. Компанія заборгувала співробітникам близько 240 мільйонів гривень заробітньої плати, а ситуація на підприємстві критична. За цей час з підприємства звільнилося більше 1250 співробітників, а фактично кожна п’ята посада вакантна. Ділянки, де відсутні співробітники, частково або повністю, вже не можуть виконувати свої функції. Найгірша ситуація з плинністю висококваліфікованих працівників склалася в містах Запоріжжя і Бердянськ. Люди у відчаї почали влаштовувати акції протесту перекриваючи проспект. Запоріжці вже не вірять, що проблему можна вирішити на регіональному рівні, а тому налаштовані звертатися до центральної влади.

Задля скорішого вирішення цієї проблеми, депутати обласної ради разом з членами комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва, знову звернулися до Президента України та інших центральних органів влади з проханням вирішення надважливого питання. На пленарному засіданні 22-ї сесії,  депутати акцентували увагу, що «Запоріжжяобленерго» знаходиться на межі економічної, технічної та кадрової катастрофи, а тому в будь-який момент можливе настання техногенного колапсу із подальшим соціальним вибухом у регіоні.

Фото – http://zor.gov.ua/

Якщо не вирішити цю проблему, у будь-який час можуть статися масштабні та масові технологічні порушення в електромережах, руйнування обладнання, можливі катастрофи техногенного характеру на промислових об’єктах регіону. Окрім того, це може призвести до тривалого масового знеструмлення споживачів та неконтрольовані процеси серед населення відключених регіонів, у тому числі наближених до зони ведення ООС та ТОТ АР Крим, загального хаосу та безладдя.

Читайте також: Екс-голова сільської ради на Запоріжжі, який пробував захопити владу силою, отримав відмову суду

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...