Депутатка Запорізької обласної ради від «Слуги народу» Людмила Желєва взяла участь в аграрній виставці в Дубаї, де представила мелітопольстке підприємство як учасника від росії.
Мова йде про Мелітопольський олійноекстракційний завод, власником юрособи є Людмила Желєва з чоловіком Сергієм.
Попри активну колаборанстьку діяльність Желєва юридично є досі депутаткою Запорізької обласної ради від «Слуги народу». За два роки представники політсили не виявили ініціативи позбавити її мандату. Всі припиняли повноваження автоматично в зв’язку з вироками. А ось тих, хто непогоджувався з лінією партії — позбавляли.
Деталі розповів юрист, депутат Запорізької обласної ради від «Європейської Солідарності» Сергій Лишенко.
«Необхідно звернути увагу на позицію самої партії «Слуга народу», тому що від Мелітополя було обрано двох депутатів – Сергія Селевича і Людмилу Желєву. У 2020 році, коли «Слуги» намагалися узурпувати владу в обласній раді і проводили незаконні вибори, частина депутатів цьому почали чинити спротив. Зокрема, чотири депутати відкололися від фракції «Слуг народу», вийшли, створили своє окреме угруповання.
Серед цих депутатів був і депутат Селевич. Як тільки стало можливим застосувати імперативний мандат, до Селевича його було відразу застосовано, він був відкликаний. І навіть під час повномасштабного вторгнення відносно нього були застосовані санкції, відповідно, замінено його на іншого депутата.
В той же час Желєва, яка фактично вчинила колаборантські дії, не відкликається, жодних дій щодо її відкликання не проводиться. До речі, як і щодо інших депутатів, яких підозрюють в колабораціонізмі, які залишились на окупованій території та продовжують співпрацю з ворогом по сьогоднішній день», — наголосив Сергій Лишенко.