Волонтерка Надія Мороз: «Не бачу нікого на посту Президента окрім Порошенка»

87

Все більше відомих запоріжців висловлюють підтримку кандидату в Президенти Петру Порошенку. Серед них – волонтерка та активістка управи Запорізького відділу Союзу українок Надія Мороз.

Вона одна з тих, хто першою почала допомагати нашим захисникам. Волонтерці неодноразово доводилося перебувати в зоні ООС та бачити зміни, які відбувалися в українській армії протягом п’яти років. Свою позицію Надія Мороз окреслила під час спільної роботи з волонтерами кандидата в Президенти Петра Порошенка.

«За весь цей час завдяки Петру Порошенку відбулося зміцнення армії, яке відчули волонтери і самі військові. Насправді, наша армія наближається до стандартів НАТО. Я пригадую ситуацію, в якій ми опинилися не маючи Головнокомандувача, і мали наслідки знищення та розкрадання майна української армії протягом попередніх років. В теперішній ситуації, кажу як волонтерка, яка часто їздить на позиції, що ми спільними зусиллями відродили нашу сильну армію. Бійці нагодовані, добре оснащені та забезпечені сучасною зброєю»ділиться Надія Мороз.


Волонтерка розповіла чому вона бачить наступним Президентом саме Петра Порошенка:

«Ми не маємо права втратити те, що було створено спільними зусиллями до сьогоднішнього дня. Для мене головною заслугою Петра Порошенка, як Головнокомандувача є те, що у 2014-2015 роках він показав себе найкращим дипломатом, завдяки йому світова спільнота дізналася і переконалася, що нас потрібно підтримувати та боротися з ворогом, вводити санкції проти Росії. Українці повинні бути вдячними за те, що нас почув увесь світ. Особисто я не бачу нікого на посту Президента, окрім Петра Порошенка, і я вдячна свідомим запоріжцям, які розділяють мою думку»коментує Надія Мороз.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...