Запорізька область: громади посилюють власну спроможність

46

Щодо відповідності Конституції та законам України проєктів рішень стосовно добровільного приєднання територіальних громад сіл Добропільської сільської ради Гуляйпільського району до Воздвижівської сільської об’єднаної територіальної громади Гуляйпільського району з адміністративним центром у селі Воздвижівка.

Як повідомили в Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, це приєднання відбувається відповідно до перспективного плану формування територій громад Запорізької області та сприятиме посиленню спроможності Воздвижівської сільської об’єднаної територіальної громади. Проєкти рішень відповідають основним умовам добровільного приєднання територіальних громад.

На сьогодні в області завершено приєднання до трьох об’єднаних територіальних громад п’яти суміжних сільських рад: до Гуляйпільської міської ОТГ – трьох сільських рад; до Приазовської селищної ОТГ – однієї сільської ради та до Водянської сільської ОТГ – однієї селищної ради. Наразі триває процес приєднання ще до трьох об’єднаних територіальних громад трьох сільських рад по одній до кожної.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...