Запорізька область: рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання громадянами правил безпеки під час відпочинку

38

28 червня співробітники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичний рейд серед місцевих жителів щодо дотримання правил поведінки під час відпочинку у літній період.

Рятувальники відвідали Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай» і лісопаркову зону на «Хвилі», де постійно перебувають  відпочиваючі, та нагадали загальні правила поведінки на водних об’єктах, особливо звернули увагу на купання у спеціально визначених місцях, а також правила безпеки життєдіяльності під час відвідування лісопаркових зон. У ході профілактично-роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС особливу увагу приділяли батькам з малечою.

Аби інформація сприймалася ефективніше, рятувальники надали відпочивальникам профілактичні листівки та пам’ятки попереджувального характеру.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає вас під час відпочинку біля водойм дотримуватися елементарних правил безпеки:

— не лишайте дітей без нагляду біля води;

— не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;

— не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;

— пам’ятайте — відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;

— ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;

— не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас.

загрузка...