Запорізька область: триває ремонт місцевих автодоріг

248

27 червня в Запорізькій області відремонтовано дорожнє покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення на загальній площі 155 520 м².

Це 67% від робіт, запланованих на поточний рік, що виконуються за кошти субвенцій, розподілених на експлуатаційне утримання, без урахування робіт, що проводяться в рамках співфінансування з місцевими бюджетами.

Виконуються роботи на автодорогах з урахуванням наданих пропозицій райдержадміністраціями, на маршрутах шкільних автобусів та в межах населених пунктів.

Аварійні роботи проведено на загальній площі 73 798 м². У межах договірних обсягів роботи завершено в Бердянському, Василівському, Кам’янсько-Дніпровському, Веселівському, Вільнянському, Запорізькому, Мелітопольському, Михайлівському, Новомиколаївському, Оріхівському, Пологівському, Приморському, Розівському, Токмацькому, Чернігівському, Якимівському районах.

Тривають роботи з аварійного ремонту в Якимівському районі в рамках співфінансування з місцевого бюджету, запланована площа становить 5 137 м². Розпочато аварійний ремонт у Приазовському районі.

На стадії завершення здійснюються роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі О080789 Запоріжжя – Біленьке в Запорізькому районі. Найближчим часом розпочнеться поточний середній ремонт у Великобілозерському районі на дорозі О080307 Велика Білозерка – Верхній Рогачик та у Приморському районі на дорозі О081664 Болгарка-Новоолексіївка-Орлівка-Ботієве в рамках укладених договорів.

Триває аварійний ремонт мостового переходу через р. Верхня Терса на автодорозі О081237 Новомиколаївка – Сторчове – Максимівка – Михайло-Лукашеве в с. Новомиколаївка за договором на суму 3 300 тис. грн. Мостова споруда тривалий час знаходилася в аварійному стані та нарешті в поточному роцізапланованозавершити її ремонт.

Для покращення стану безпеки дорожнього руху  проводяться роботи з установлення та заміни дорожніх знаків, у першу чергу на аварійно небезпечних ділянках доріг та на підходах до залізничних переїздів. Тривають також роботи з планування узбіч для забезпечення водовідводу з  покриття дороги.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...