Запорізькі абітурієнти продовжують складати ЗНО

61

Запорізькі абітурієнти продовжують складати зовнішнє незалежне оцінювання з природних дисциплін. Наразі відбулось тестування з біології.

Як повідомили у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, як і торік зовнішнє незалежне оцінювання з біології відбулось у 14 пунктах тестування. Шість з них розташовані у м. Запоріжжі.

За оперативними даними з пунктів тестування, із 3893 зареєстрованих учасників 247 не взяли участь у тестуванні. Явка склала 93,66%. Одна особа не була допущена до тестування з причини відсутності усіх необхідних документів. Ніяких порушень під час тестування не було зафіксовано.

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, загалом по Україні участь у тестуванні з біології взяли 76 060 осіб, що становить 93,6 % від загальної кількості зареєстрованих.

Правильні відповіді будуть оголошені вже сьогодні, 7 червня, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 20 червня.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...