Зеленський виступив на форумі інтернет-діячів іForum-2019 російською мовою

1692
23 травня чинний президент України Володимир Зеленський виступив на форумі інтернет-діячів іForum-2019 російською мовою.

Зеленський виступив із доповіддю “Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом” і виголосив її російською мовою. Доповідь супроводжувалася відео- та фотоматеріалами. Він багато жартував та сміявся.

«Есть такой товарищ Гуттенберг. Я бы его назвал заросшим Стивом Джобсом. Что он сделал? Создал книгопечатный пресс. Тогда чувак порвал эпоху. Красавец» – додав Зеленський.

Зеленський також показав відео з випробування роботів американської інженерної компанії Boston Dynamics, після чого запропонував подивитися на українських чиновників.

Скріншот

На екрані з’явилось зображення із нардепом Олегом Ляшком, а глядачі у залі засміялися.

“Вот эти чиновники – посмотрите!”,сказав він.

Скріншот

«Людей, которые нам мешают, пора называть “Что”»сказав Зеленський.

«Я лично один ничего не могу поменять. Только вместе. Это правда. У вас у всех мозгов гораздо больше чем у меня… Не, ну “шо-то” у меня есть, конечно”» – зазначив Зеленський.

«Во что вкладываемся мы? Диджитализация, разные умные фразы… Мы вкладываемся в медицину. А чуваки и девчонки – простите за такие слова – в превентивную медицину. И в этом есть разрыв» – сказав він.

Джерело: Еспресо.TV

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...