У Бердянську хлопець зібрав автопарад, щоб зробити пропозицію дівчині (ВІДЕО)

741
Нову рубрику на Forpost “Історії кохання” ми продовжуємо і після Дня закоханих, адже мешканці міста продовжують дивувати своїми романтичними історіями. Цього разу відзначився хлопець з Бердянська, який зробив своїй коханій провозицію під рев автомобільних моторів.

Пропозицію руки і серця хлопець зробив своїй дівчині у неділю, 21 лютого, біля одного з торгових центрів Бердянська. Свідками події стали друзі закоханих, випадкові перехожі та співробітники кінотеатру, які разом з автолюбителями допомагали містянину здійснити задумане.

Автомобілі з наліпками на лобовому склі “Виходь за мене” вишикувалися в ряд і очікували головну героїню біля центрального входу. Дівчина вирушила з подругою  до кінотеатру і ніяк не очікувала такого закінчення вечора.

Данило і Маргарита знайомі з дитинства, спочатку вони ходили в один дитячий садок, потім стали однокласниками, а 3 роки тому між парою зародилися романтичні почуття. Журналісти місцевого видання Про. Бердянськ поспілкувалися з молодятами.

“Мне хотелось сделать для Маргариты что-то необычное и непредсказуемое именно тогда, когда она меньше всего этого ожидает. Я очень переживал, чтоб она не о чем не догадалась раньше времени. Долго думал, как все устроить так, чтобы это событие стало ярким и запоминающимся. Очень благодарен за поддержку всем, кто помогал мне в подготовке сюрприза для любимой… Её искренние эмоции и улыбка – это то, ради чего я готов горы свернуть! И конечно же я счастлив, что Маргарита ответила мне взаимностью и приняла предложение, – розповів хлопець.

Маргарита зазначила, що той вечір залишиться в її пам’яті на все життя.

“Мы с подружкой были в кино, а когда вышли, то сотрудники кинотеатра сказали нам, что мы выиграли какие-то сертификаты и нас ждет сюрприз. Конечно же я обрадовалась, но, когда мне завязали глаза и вывели на улицу я была удивлена и немного ошарашена… Думаю, что это еще за сюрприз такой?! И тут мне снимают повязку и на улице так много людей, машин, музыка, бенгальские огни, дымовые шашки… и мой Данил стоит с цветами и колечком на одном колене! Вот тут у меня просто был ступор!!! Я такого не ожидала – это 100%! Конечно же я ответила: «Да!» Мне кажется, это событие запомнится не только нам на всю жизнь, но и всем, кто там присутствовал”, – вказує майбутня дружина. 

Зараз закохані радяться з батьками з приводу дати майбутнього весілля. Орієнтовано, царемонія відбудеться не раніше 2022 року.

Читайте також: Історія кохання запорізького журналіста та письменниці довжиною в 15 років і весілля, яке започаткувало тренд

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...