Біля церков Московського патріархату посилили охорону

224

Головний запорізький поліцейський не вірить у факт побиття учасників акції #принеси_куклу, але про всяк випадок вирішив посилити охорону біля храмів Московського патріархату.

Охорону здійснюють співробітники СБУ та Національної поліції.

Прес-офіцер СБУ в Запорізькій області Сергій Левченко  запевнив, що ситуація під контролем. З учасниками конфлітку були проведені переговори, – знайшли порозуміння. Також СБУ просить  бути мудрими і не здійснювати конфліктних ситуацій, адже будь-яка дестабілізація в регіоні грає на руки ворогам.

Після звинувачень начальника ГУНП в Запорізькій області Олега Золотоноші у  неправдивості надання інформації активістами, які викликали поліцію під час бійки під церквою, остані вирішили провести власне розслідування.

Зокрема активіст Максим Зайченко пише, що після закинутих звинувачень силами патріотичних організацій буде проведено власне розслідування за фактом побиття АТОвця. Нагадаємо, постраждалий від членів організації “Радомир” АТОвець зараз перебуває в лікарні і готується до операції, йому  зламали руку. Максим Зайченко опублікував номер карти і просить небайдужих запоріжців допомогти зібрати на операцію, яка коштуватиме більше 10 тисяч гривень.

Нагадаємо, після відмови священика Московського патріархату відспівати хлопчика, який загинув за трагічних обставин 31 грудня, в місті піднялася хвиля обурень. Люди масово йшли до храмів Московського патріархату і несли дитячі іграшки, тм самим висловлюючи особисте обурення поведітці попів. під однією з церков члени організації “Радомир” побили учасників акції.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...