Поблизу Запоріжжя правоохоронці затримали терориста

70

Чоловіка, який був учасником терористичних угрупувань затримали вчора 19 серпня неподалік Запоріжжя. Затриманому вже вручили підозру в скоєні кримінального правопорушення, найближчим часом йому оберуть міру запобіжного заходу.

Про затримання чоловіка, який протягом останнього періоду проживав у Оріхівському районі, переїхавши туди з Донеччини, повідомили в перс-службі прокуратури Запорізької області.

Як встановлено слідством уродженець Донецької області, а нині мешканець Оріхівського району Запорізької області, у квітні 2014 року перебуваючи на території м. Слов’янська Донецької області, маючи єдиний злочинний намір на підтримку військового конфлікту на Сході України, добровільно вступив до лав терористичної групи так званої «ДНР» – «7-ї «Слов’янської відокремленої мотострілкової бригади 2-го батальйону міністерства оборони (в/ч 08807)» на посаду кулеметника та отримав зброю і умовний позивний.
У складі вказаної терористичної групи разом із іншими зловмисник 12.04.2014 брав участь у захопленні та контролюванні м. Слов’янська, у бойових діях в районі Донецького аеропорту, а також у злочинній діяльності терористичної групи, направленій на збройний супротив Збройним силам України, підрозділам Національної Гвардії України.
За ухвалою слідчого судді за місцем проживання зловмисника проведено обшук, за результатами якого виявлено та вилучено посвідчення кулеметника, а також сім-картки оператора «Фенікс», що надає послуги мобільного 
Підозрюваному загрожує з 8 до 15 років позбавлення волі.
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...