Прокуратура вручила підозру інспектору поліції

143
підозру
Співробітник Бердянського відділу поліції Запорізької області отримав підозру у скоєнні правопорушення.

Правоохоронця підозрюють у створенні умов для притягнення до відповідальності завідомо невинної людини. Іспектор настільки сильно прагнув завищити свої показники по розкритті та попередженні злочинів, що вдався до затримання невинної особи.

“У ході розслідування кримінального провадження установлено, що у вересні минулого року дільничний інспектор поліції підшукав цивільну особу, яка веде асоціальний спосіб життя та страждає на залежність від алкоголю. Вказаній особі поліцейський передав бойові припаси (набої до пістолета «Макарова») та наказав прямувати до одного із блокпостів на межі міста, пообіцявши грошову винагороду і придбання спиртних напоїв.

Після цього цивільну особу зупинили та затримали працівники поліції, а в подальшому притягнули до кримінальної відповідальності за незаконне зберігання бойових припасів” – повідомляється на сайті прокуратури. 

Потерпілий від незаконних дій правоохоронців звернувся до управління внутрішньої поліції із заявою та повідомив про дії інспектора.

В підозрюваного проведено обшуки під час яких в особистому автомобілі знайдено бойові припаси, а також отримано докази злочинних дій останнього.

Інспектору загрожує до семи років позбавленя волі. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...