У Запоріжжі оголосили в розшук арбітражного керуючого, який розтратив 146 млн.

945

Прокуратура Запорізької області оголосила в розшук арбітражного керуючого одного з приватних акціонерних товариств. Його підорюють у розтраті майна підприємства, яке було в іпотеці банку АТ «Укрексімбанк». Сума збитків – понад 146 мільйонів гривень, саме стільки було у віданні підозрюваного як ліквідатора, та було в заставі державного банку.

У разі, якщо особу знайдуть, чоловіка відправлять прямо за грати, дозволи для цього вже готові.

Також, у ході розслідування прокуратурою Запорізької області повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України посадовій особі Української універсальної біржі у зловживанні повноваженнями з метою одержання неправомірної вигоди на користь третіх осіб, який вступив у злочинну змову з ліквідатором вищезгаданого ПрАТ та незважаючи на обізнаність про наявність ухвали слідчого судді про накладення арешту на майно ПрАТ організував продаж цього майна, яке перебувало у заставі державного банку. Наразі останнього відсторонено від посади – вказує прокуратура.

На даний час досудове розслідування вказаного кримінального провадження триває, проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення обставин кримінального правопорушення.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...