В Запорожской области вандалы устроили погром на мусорной площадке – ВИДЕО

64
Фото: скриншот с видео facebook.com

В ночь с 11 на 12 сентября в Мелитополе неизвестные разворотили контейнерную площадку во дворе многоэтажки по ул. Шмидта, 1.

Вандалы перевернули мусорные баки, разбили решетку для сбора пластика и вывернули мусор. Видео разрушений сегодня выложили в сеть жильцы многоэтажки.

“#невЄвропу #дикунство
Те, що ми майже півночі не спали, то таке. Не звикати. Комусь весело, інші – не сплять. Але… Якби тут стояли камери відеоспостереження… Якби зловити за руки тих, хто вночі під лсд чи що там ще зробив оце… Якби вони під стрімінг відомих влогерів це прибирали… Якби в школах це показували на виховних годинах… А поки отакий пейзаж… Хто куди, а ми, схоже, в печерний вік”, – пишет жительница дома Павлина Туменко.

#невЄвропу #дикунство Те, що ми майже півночі не спали, то таке. Не звикати. Комусь весело, інші – не сплять. Але… Якби тут стояли камери відеоспостереження… Якби зловити за руки тих, хто вночі під лсд чи що там ще зробив оце… Якби вони під стрімінг відомих влогерів це прибирали… Якби в школах це показували на виховних годинах… А поки отакий пейзаж…Хто куди, а ми, схоже, в печерний вік

Опубліковано Pavlina Tumenko Вівторок, 11 вересня 2018 р.

 

Читайте также: У Запоріжжі оголосили в розшук арбітражного керуючого, який розтратив 146 млн.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...