У Запоріжжі жінці ледве не перерізали горло на очах у правоохоронців

426
Власний чоловік калічив та утримував дружину в заручниках. З численними тілесними пошкодженнями жінку госпіталізували до лікарні після випадку, який ледве не коштував їй життя.

Прес-служба патрульної поліції повідомляє, що правоохоронці ввечері, 5 січня, отримали інформацію про насильство в сім’ї у Хортицькому районі міста. По телефону чоловік пояснив, що побив дружину і вона зараз перебуває у нього в заручниках, якщо до квартири хтось зайде з поліції, він переріже їй горло.

Приїхавши на вказану адресу, правоохоронці почули як чоловік агресивно поводив себе в квартирі. Двері інспекторам відчинив підліток, після чого в кімнаті вони виявили господаря будинку, який ховався за спиною дружини, погрожуючи перерізати їй горло. Жінка не могла навіть кричати, бо чоловік закрив їй рота руками.

Правоохоронці вимагали відпустити жінку. Чоловік залишив заручницю, після чого одразу приставив ножа до свого горла, погрожуючи покінчити життя самогубством. Інспектори провели бесіду з нападником, він кинув ножа на підлогу та прослідкував на вулицю.

Чоловіка патрульні відвезли до спеціалізованої лікарні. Дружина повідомила, що він постійно її калічить та погрожує. З численними тілесними пошкодженнями постраждалу госпіталізували до лікарні.

Читайте також: Як запорізькі діти відзначал Різдво у компаніїї поліцейських (ФОТО)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...