У Запоріжжі хочуть перекрити центральний проспект, не зважаючи на глобальні проблеми з транспортом

3438
проспект
25 лютого, в день Торжества Православ’я до міста прибуде ікона Божої Матері «Троєручиця Бердянська». Окрім того, духовенство Запорізької єпархії на чолі з митрополитом Лукою пройде по центральному проспекту Соборний.

Як повідомляє прес-служба Запорізької єпархії УПЦ, 25 лютого, духовенство та віруючі Української Православної Церкви пройдуть Хресною ходою по центральному проспекту міста. Вони будуть йти до Свято-Покровського архієврейського собору, де і закінчиться хода і  буде відслужено чин Торжества Православ’я. Дане діяння благословив УПЦ Московського патріархату, митрополит Запорізького і Мелітопольського Лука. Також у Хресній ході візьмуть участь Ікона Святого Апостола Андрія Первозванного з часткою Мощей та ікона з мощами Святителя Нектарія Егинського.

Варто зазначити, що подібні демонстрації Московська православна церква  в Запоріжжі влаштовує регулярно, при цьому обов’зковим атрибутом повинно бути перекривання проспекту, який і без цього щодня перенасичений транспортом і людьми. Тареба також нагадати, що останні ходіння по проспекту супроводжувалися представниками організації “Радомир”, так званої православної кишенькової армії владики Луки. Саме тієї, в якої нещодавно СБУ знайшла зброю і проросійську сиволіку. Він чого чи від кого охорорняли озброєні радомирівці московських попів – питання риторичне.

Питання перекривання проспектту заради демонстрацій уже піднімали неодноразово. Якось Володимир Буряк виносив на розгляд питання, щодо заборони масових ходінь по центральному проспекту Запоріжжя. На разі вирішення цієї проблеми не знайде, втім, хочеться нагадати, що це досить важливе питання, яке варто обговорити та прийняти відповідні рішення. Адже у місті, на сьогодні і без ходінь критична ситуація з громадським транспортом.  Мешканці по півтори години чекають на зупинках, щоб дістатися на роботу, а ввечері повернутися назад. Поки ситуація залишається настільки глобальною, додатково обтяжувати запоріжців – вкрай недоцільно!

Читайте також: Україномовний священик не витримав негативного сприйняття з боку колег московського патріархату та перейшов до УПЦ КП

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...