Директор комунального підприємства в Запоріжжі протягом місяця прикривав злочинні дії

1813

Директор комунального підприємства “Центральний парку культури та відпочинку “Дубовий гай” Олег Комаренко допустив протиправні дії на території підприємства, які відбувалися протягом місяця.

Про ситуацію, що зараз відбувається в парку розповів у соціальній мережі Фейсбук місцевий активіст Денис Тарасов.  Зокрема, він опублікував відповідь керівника КП на його запит у якому фактично Олег Команренко визнає, що він не знає, що відбувається на його території. Так, активісти помітили, що біля адміністративно споруди, в якій локалізується адміністрація комунального підприємства вже місяць поспіль вирубують дерева та працює вантажна техніка. Запоріжці вирішили спитати в керівника, що саме відбувається, бо ж в екологічно забрудненому Запоріжжі кожне дерево на особливому рахунку. Керівник відповів, що підприємство не веде жодні будівельні роботи, і повідомив, що за фактом будівництва дороги посеред парку ведеться слідство.

Парадокс в тому, що заяву про вчинення протиправних дій на території парку написав не Комаренко, а активіст Тарасов. Виходять,  керівника парку протягом цілого місяця не цікавило, що і хто робить під вікнами його офісу і на території підприємства. Він не попросив у будівельників дозвільних документів, або якщо просив, то вирішив не перейматися і закрити очі на злочин.

Цікаво, а якби в парку, під час масових заходів готували теракт і закладали вибухівку, Комаренко б зробив якісь рухи? Що це, службова недбалість чи прикривання злочину?

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...