Хороше відео: за 4 роки в Україні відкрили 204 сучасні заводи

2814
Як би складно не було справлятися з усіма обставинами, що застали Україну зненацька ще 4 роки тому, економіка країни розвивається.

Для окремого населеного пункту відкриття хоча б одного, успішно працюючого підприємства може стати життєво важливим фактором, бо це нові робочі місця і податки на місцях. Їх, варто зазнати, завдяки реформі децентралізації Президента та Прем’єр-міністра України успішно можна засвоювати на своїй території. Розвивати свою громаду відповідно до потреб населення, самостійно управляти та оптимізувати.

За останні 4 роки в Україні запрацювало 204 нові заводи, які сучасно оснащені та які, у переважній більшості виготовляють товари на експорт, пріоритетно – до Європейського союзу. Частина з них забезпечує потреби України. Нові заводи відкривали 4 роки тому, коли було найважче та сьогодні, коли економіка починає зростати та набирати потрібних обертів.

До вашої уваги, дуже позитивне відео, яке песимістам дасть поштовх для роздумів, а для оптимістів – ще більшу впевненість у тому, що все у нас буде добре.

За 4 года в Украине открыли 207 новых заводов

За 4 года в Украине открыли 207 новых заводов

Опубліковано Ukraine Now Субота, 29 грудня 2018 р.

загрузка...