На запорізькій греблі справжній колапс, поліція вимушена змінювати напрямок руху – фото

2115
Фото - Forpost
Після останніх опадів, а головне після того як сніг розтанув, запорізька гребля перетворилася на решето. Щоранку обурені мешканці міста публікують у соціальних мережах відео зі скаргами на бездіяльність міської влади.
Цензурною лексикою не  висловлюється практично ніхто, а тому ми змушені відмовити собі у задоволенні публікувати вище вказані відео.

“Мало того, що у Запоріжжі не так багато доріг, якими можна проїхати на правий берег, то вони ще й вкриті суцільними ямами, щоранку ми стоїмо у заторах, здається легше дістатися вплав по Дніпру” – обурюється водій Олександр.

Сьогодні вранці поліція вимушена була змінювати напрямок руху по греблі. Три полоси були у напрямку міста, одна на правий берег. Це трохи пришвидшило потік машин і з ранковим колапсом майже вдалося впоратися. Водії знервовані та навіть розлючені, а тому різко гальмують і маневрують, щоб об’їхати вибоїни, в наслідок цього вже за кілька хвилин після зміни руху трапилася ДТП, у яку попалися відразу три автомобілі. Це знову ж таки сповільнило потік транспорту, з’явилися нові затори. У всьому люди звинувачують міську владу, яка справно хвастається гарними дорогами, але де вони – ті дороги, мешканці правого берега не знають.

З цього приводу ми подзвонили до прес- служби мера і спитали, коли ж нарешті зроблять цей, всіма оспіваний проїзд. У мерії відповіли:

“Це питання не до нас, бо відрізок дороги через греблю на балансі в “Укргідроенерго”, саме вони зобов’язані лагодити дороги, чи хоча б засипати ями. Ми готові допомогти чим треба, надамо техніку для ремонту і зробимо все від себе залежне, але робити ремонт вони мусять самі. Наскільки нам відомо, вони чекають на фінансування і сприятливих погодних умов” – відповіли в мерії.

Якщо все підсумувати, то висновок невтішний. Оскільки мерія не несе відповідальності за переїзд. “Укргідроелектро” не поспішає вирішувати проблему, бо це чималі витрати. Отже, тортури на переїзді можуть продовжуватися ще довго. 

 

        
Фото - "Forpost"

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...