Партійці «Європейської Солідарності» закупили допомогу для сімейних лікарів Запоріжжя

52

Кошти на пакунки були зібрані в рамках волонтерського проекту «Солідарні з лікарем».

Спільними зусиллями партійців «Європейської Солідарністі» Запоріжжя та небайдужих городян за два тижні було зібрано 19 500 гривень. За ці гроші були закуплені засоби захисту, необхідні сімейним лікарям.

– Волонтерський проект «Солідарні з лікарем» стартував восьмого квітня, – розповідає координатор проекту, керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Чернов, – Ми вирішили оголосити збір саме для допомоги сімейним лікарям, адже вони першими приймають удар COVID-19 – визначають вірогідність зараження, направляють на лікування і слідкують за його перебігом. На жаль, в Запоріжжі сімейні лікарі є однією з найменш забезпечених категорій медиків, в більшості випадків їм за власний кошт доводиться купувати собі засоби захисту.
Ми щиро вдячні всім, хто долучився до проекту. Кожна зібрана гривня направлена на захист і підтримку наших лікарів, – зазначив Олег Чернов.

За зібрані кошти вдалося сформувати 21 пакунок. Кожен містить десять одноразових захисних масок, три респіратори FFP3, п’ятдесят пар медичних рукавичок, п’ять флаконів антисептику, п’ятдесят медичних шпателів, захисний екран або окуляри.
Найближчими днями всі пакунки будуть передані сімейним лікарям Запоріжжя.

Наразі проект “Солідарні з лікарем” триває.

Запоріжців закликають допомогти лікарям будь-яким з вказаних способів:

1)       Якщо маєте фінансову можливість – перерахувати будь яку можливу для вас суму координатору проекта Олегу Чернову (картка Приватбанку 5168 7422 3945 9302).

2)      Якщо маєте можливість і час доставити лікаря до місця роботи або з неї, дайте інформацію про це нашому координатору з транспортної допомоги Дмитру Траіліну (тел. 067 614 79 87)

3)      Якщо хочете передати щось з «Переліку потреб», можете привезти нам в офіс, або ми допоможемо в транспортуванні (координатор із збору Інна Польнікова, тел. 096 038 70 11). На сьогодні перелік потреб сімейних лікарів складає:

–          термометри (в тому числі безконтактні)

–          захисні маски і респіратори

–          рукавички, одноразові шапочки

–          захисні костюми

–          антисептики, засоби для дезинфекції поверхонь

–          одноразові шпателі

–          паперові рушники

–          захисні окуляри

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...