Призер міжнародних змагань Invictus Games, ветеран АТО Євген Олексенко йде на вибори в команді «Європейської Солідарності»

40

Запорізький богатир Євген Олексенко – ветеран АТО; срібний призер міжнародних змагань «Ігри Нескорених» (Invictus Games) з пауерліфтингу; викладач Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, а відтепер – кандидат від «Європейської Солідарності» у депутати Запорізької обласної ради по Вознесенівському та Хортицькому районах; кандидат у депутати Запорізької міської ради по Хортицькому району.

Євген Олексенко за часів Революції Гідності брав активну участь у Самообороні Майдану в Києві та Запоріжжі. Коли почалася російська агресія, пішов добровольцем на фронт.  Якраз у  День Незалежності  України – 24 серпня 2015 року – отримав  тяжкі поранення під час боїв у Донецькому аеропорті. Лікарі були налаштовані песимістично, та пророкували Євгену прикутість до інвалідного візку.

Але завдяки великій силі духу й наполегливим  заняттям спортом  чоловік  встав на ноги й здивував своєю фізичною підготовкою світ. У 2018 році Євген Олексенко  став срібним призером  з пауерліфтингу в міжнародних змаганнях  колишніх і діючих військових, які стали інвалідами –  «Ігри Нескорених» (Invictus Games) в Сіднеї. Тепер допомагає реабілітуватися через спорт іншим пораненим побратимам.

Євген Олексенко під час змагань
Євген Олексенко та засновник Ігор Нескорених принц Гаррі

До  кандидатської команди «Європейської Солідарності» Євген пішов свідомо, оскільки не міг спокійно дивитися на те, що відбувається в країні.  Ветерана АТО обурює, що  для  нинішнього керівництва України  військова реформа непріоритетна . Євген Олексенко зазначає, що  п’ятому президенту  України Петру Порошенку, який очолює «Європейську Солідарність» вдалося створити нову боєздатну професійну армію. Тепер реформування Збройних Сил України фактично зупинено.  І в умовах незгасаючої російсько-української  війни це небезпено для країни.

«Після того, як до влади прийшов Володимир Зеленський, я почав задумуватись про політику. Багато рішень чинної влади мене не влаштовують. Вирішив – з цим треба щось робити. Я розумію, що для «Європейської Солідарності» головне – це збереження цілісності держави, це мова, віра, армія. Повністю поділяю ці принципи. Також більшість людей, які балотуються від цієї партії, знаю особисто. Всі вони достойні, готові відстоювати  проукраїнську позицію. Тому  довго не вагався з вибором» –  розповідає Євген.

Євген Олексенко закликає запоріжців голосувати за «Європейську Солідарність» –  єдину проукраїнську та державницьку  партію, оскільки саме  зараз Україні  загрожує реванш проросійських сил як на загальнодержавному рівні, так й на місцевому рівні.

«Європейська Солідарність» виражає інтереси українців в Запоріжжі. Вона має молоду та професійну команду. Не торгує місцями в списках. Знаючи більшість з цих кандидатів,  можу вам сказати, що  прагнуть відстоювати українську Незалежність, не словом, а ділом!» –  підкреслив кандидат в депутати.

В місцевому самоврядуванні Євген Олексенко має намір вирішувати питання ЖКГ та розвивати ОСББ.

«Маю певні здобутки на поприщі саме забезпечення успішної діяльності у своєму ОСББ. Ми змогли відремонтувати дах будівлі, зробили ремонт швів будинку, труб нашого підвалу, поставили сучасні металопластикові вікна, поставили необхідні скамейки для мешканців будинку, відремонтували ліфти нашого ОСББ, впливали на місцеву владу та змусили її виконати свою обіцянку і побудувати новий дитячий майданчик, відстоювали інтереси мешканців нашого будинку .  І досягли ми цього не затягуючи у боргову яму кредитів наше ОСББ! Але я вважаю цього мало, потрібно зробити подібне в кожному багатоповерховому будинку нашого району. Гідний рівень життя і є європейськими цінностями»  –  впевнений Євген Олексенко.

* На своїй сторінці у Фейсбуці Євген Олексенко виклав інтерв’ю, де детально розповів про себе, плани в спортивній та політичній кар’єрі.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...