Сім’я хлопця, що підпалив свою наречену в Запоріжжі грошей на лікування дівчини не дала – ЗМІ

3045
Анастасію Ковальову, яку підпалив власний наречений 2 липня рятували всією країною, гроші надходили навіть з-за кордону.

Втім, сім’я палія Віталія Чайковського грошей не пропонувала, не дзвонила і не пробувала в  будь-який спосіб залагодити провину сина, про це розказав журналістам  волонтер Андрій Лукін, який допомагав організувати збір коштів, пише “Регіонньюз”.

Гроші на подарунки для дівчини, подорожі та оренду квартири Віталій брав саме у батьків, так він сам повідомив, бо ж офіційної роботи у хлопця не було. Коли прийшло горе, батьки стали відмовчуватися.

Мама дівчини, пані Христина, у телефонній розмові з журналістами “Регіонньюз” повідомила, що в першу добу після відео звернення, на картковий рахунок поступало багато коштів, присилали навіть з Росії, пізніше активність зменшилася. Жінка дякує всім, хто долучився до спроб порятунку її донечки.

Нагадаємо, вчора ввечері, приблизно у той час як подруги дівчини, на площі Маяковського влаштували акцію під назвою “Настя – живи!”, у постраждалої зупинилося серце.  Боротьба Анастасії закінчилася, після підпалу дівчина змогла прожити 8 діб, хоч лікарі прогнозували лише добу. Дива не трапилося, 85% опіків не дали шансу на життя молодій, спортивній та вольовій Насті Ковальовій.

Запоріжці у соціальній мережі Фейсбук висловлюють скорботу та співчуття і планують йти на похорон, коли він відбудеться – додатково повідомимо.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...