• Головна
  • Контакти
  • Про нас
Forpost
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
Головна Новина дня

Народний депутат, разом із небайдужими мешканцями перевтілили парк у Запоріжжі

від redaktor_news
27.05.2018
В Новина дня, НОВИНИ, ОБЩЕСТВО
0
Народний депутат, разом із небайдужими мешканцями перевтілили парк у Запоріжжі
0
Поділилося
2
Переглядів
FacebookTwitter

За ініціативи народного депутата України Ігоря Артюшенка активісти партії БПП «Солідарність» разом з небайдужими городянами навели лад в парку ім. Івана Гутника-Залужного, що в Бородинському мікрорайоні.

Парк складається з декількох зелених зон. В кожній з них установлені лавки  та дитячі майданчики, проте вони тривалий час знаходилися в неналежному, а в деяких випадках і в аварійному стані. Здебільшого небезпечними були саме дитячі гойдалки.

IMG_7237IMG_7244

Не кращим чином ситуація виглядала і з естетичної точки зору. Казкові фігури, які колись служили прикрасою парку, стараннями часу, а подекуди і стараннями «доброзичливців», тепер могли тільки відлякувати.

Зелена ж зона через недбайливе ставлення відпочивальників перетворилася на великий смітник. Місцеві мешканці зізнаються: парк занедбали, але, на їхню думку, зробили це сумісно з міською владою. Комунальні служби не вивозять сміття, не спилюють сухі гілки, а своїми силами запоріжцям робити це проблематично, — зізнаються городяни.

IMG_7102

IMG_7107IMG_7115

Проте змиритися з засміченим парком згодні не всі. Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко ініціював проведення масштабної толоки. Народний обранець забезпечив наявність інвентаря та необхідної техніки, і запросив запоріжців разом зробити свій район кращим.

Роботи тривали з десятої ранку до п’ятої години вечора. За цей час вдалося очистити парк від сміття, покосити траву, відремонтувати зламані гойдалки, оновити фігури героїв, покрасити та відремонтувати лавки, заповнити пісочниці піском, зібрати та вивезти величезну кількість гілок.

IMG_7182
IMG_7186
IMG_7252

—  Парк стояв занедбаний роками, для того, щоб навести в ньому лад, нам вистачило одного дня. Мені дуже приємно, що мешканці району також проявили активність та підтримали нашу ініціативу.

Бо ми повинні розуміти, що добробут нашої оселі залежить, в першу чергу, від нас самих. 

Я сподіваюся, що ми показали гарний приклад, і на наступну толоку вже не тільки ми будемо запрошувати місцевих мешканців, а й вони нас, — сказав Ігор Артюшенко.

З думкою нардепа погодились і самі запоріжці. Учасники толоки зазначили, що в майбутньому вони планують не тільки підтримувати оновлений парк, але й долучати до цієї роботи якомога більше городян.

IMG_7171IMG_7259

IMG_7193

Попереднє повідомлення

Под Днепром фура с топливом врезалась в грузовик с запорожскими номерами: один человек погиб

Next Post

На фестивале ретро-авто в Запорожье установили новый рекорд Украины — ВИДЕО

Next Post
На фестивале ретро-авто в Запорожье установили новый рекорд Украины — ВИДЕО

На фестивале ретро-авто в Запорожье установили новый рекорд Украины - ВИДЕО

Погода
Запоріжжя

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua
  • Головна
  • Контакти
  • Про нас

© 2025 Forpost.media

Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНА
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ

© 2025 Forpost.media