Запоріжці прослухали творчість бійців АТО, присвячену побратимам (ФОТО)

133
Запоріжці змогли послухати творчість бійців АТО, присвячену побратимам (фото)

В Запоріжжі, в приміщенні комунального закладу «Запорізький обласний театр ляльок» пройшов четвертий щорічний фестиваль «Пісні народжені в АТО». Співорганізатором заходу виступив депутат Запорізької міської ради, учасник бойових дій В’ячеслав Зайцев.

Варто зазначити, що захід вперше приїхав до Запоріжжя, і велика заслуга в цьому належить народному депутату України Ігорю Артюшенку та Запорізькій територіальній організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність».

Перед слухачами виступали учасники АТО з піснями, які присвячені нашим захисникам, волонтерам, всім патріотам, які своєю саможертовністю захищали і продовжують захищати українську незалежність. Всього в залі виступили 11 учасників, які представляють різні куточки України, включаючи Київ, Рівне, Дніпро, Миколаївську та Харківську області.

Також низка пісень була присвячена загиблим Героям та волонтерам, які поклали свої життя на вівтар боротьби проти ворога.

Зал Театру ляльок зібрав близько 300 учасників, але організатори не планують зупинятись на досягнутому. Зокрема, на осінь планується повторити концерт, але вже суттєво розширити слухацьку аудиторію.

Запоріжці змогли послухати творчість бійців АТО, присвячену побратимам (фото)

«Фестиваль є щорічним, і цей раз у Запоріжжі – це був лише пробний шар. Зважаючи на те, що запоріжці показали зацікавленість подібними заходами, восени ми плануємо провести ще один фестиваль, але я сподіваюсь, що нам вдасться залучити значно більше глядачів. Також вже є зацікавлення в проведенні концерту від наших побратимів з Енергодару.

Загалом же я задоволений, що пісні, народжені в АТО, користуються популярністю та не залишають запоріжців байдужими. Я вірю, що такі заходи є вкрай важливими для нас в умовах війни», – прокоментував підсумки проведення заходу В’ячеслав Зайцев.

Також позитивно оцінив організований та проведений фестиваль і голова Запорізької територіальної організації «БПП «Солідарність», народний депутат України Ігор Артюшенко.

«Безумовно, приємно слухати пісні, які були народжені безпосередньо на передовій, в безпосередній близькості до позицій ворога. Вважаю, що така творчість вкрай важлива, бо саме на ній будуть виховуватись наші діти – підростаючі покоління захисників Української держави. Ми маємо пам’ятати, через що щоденно доводиться проходити нашим героям на фронті, а також формувати патріотичне мислення, патріотичні ідеї у наших дітей. Тому я впевнений, що подібні фестивалі – вкрай важливі для нас, і я готовий надалі підтримувати такі ініціативи», – зазначив народний депутат України Ігор Артюшенко.

Лауреати фестивалю отримали пам’ятні дипломи від Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Їх вручив особисто нардеп Ігор Артюшенко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...