В Україні офіційно продовжили карантин

312
Фотоілюстрація

​​Карнтин в Україні продовжать до 11 травня. Відповідне рішення прийняв Уряд. Про це у своєму телеграм каналі повідоми Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«При ухваленні рішення ми спиралися на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня», – зазначає Прем’єр.

Також пан Шмигаль зазначив, що уже є чіткий план виходу з карантину, який складається з 5 етапів. Стартову точку цього плану назвали «Днем К». Він настане, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%. Також лікарні мають бути заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%.

«За нашими розрахунками, “День К” має настати 12 травня. Також у нас є важливі завдання до цього часу, над якими ми працюємо: поступово збільшуємо кількість тестувань, покращуємо забезпечення лікарень та медиків, запроваджуємо систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації та розроблюємо нові соціальні стандарти. Це насамперед носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція», – йдеться в повідомленні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...