В Запоріжжі офіційно підтвердились зв’язки Зе-команди з екс-представниками Партії регіонів

434

Міністр цифрової трансформації  Михайло Федоров переписав свою фірму на двох осіб, одна з яких – Павло Матвієнко: колишній голова Запорізької обласної раді від Партії регіонів і в минулому році – кандидат-мажоритарнрик від «Опозиційної платформи – За життя» і найближчий соратник Володимира Кальцева.

Мова йде про ТОВ «Стадімір», відповідні зміни Федоров вніс в свою декларацію, повідомляє «Люстратор. Запоріжжя».

Федоров та Матвієнко. Фото: “Люстратор. Запоріжжя”

Окрім цього, як розповів «Люстратору» один із співробітників SMM Studio (основна фірма Михайла Федорова), колишній керівник« Стадіміра » Олександр Прохорович став радником Михайла Федорова і, як зазначено на його сторінці в Фейсбуці, очолює службу підтримки програми «Дія».

Напередодні виборів Forpost писав про зв’язки Зе команди з колишніми представниками Партії регіонів в Запоріжжі. Журналісти зафіксували, як офіційний голова штабу Володимира Зеленського в Запорізькій області Михайло Крячко, знаходячись в окружній виборчій комісії,  отримував завдання від Павла Матвієнка.

Детальніше про зв’язки Матвієнка Крячка та Кальцева –  тут.
Сам Михайло Крячко і раніше працював на команду Кальцева. За його плечима – кілька років роботи в Запорізькій облдержадміністрації, зокрема на посаді завідувача сектором аналітичної, методичної роботи та з питань планування за часів губернатора Бориса Петрова (в 2010-2011 роках).

Михайло Крячко отримує вказівки від Павла Матвієнка. Фото зроблене в окружній виборчій комісії 2019 рік

Ще в 2015 році Михайло Крячко був офіційним керівником Новомиколаївської районної парторганізації «Сильної України», яка була дуже близькою до Партії регіонів.

До складу команди Матвієнка/Кальцева входив також Андрій Іванов – племінник екс-губернатора Бориса Петрова (того самого, під чиїм керівництвом працював в ОДА Михайло Крячков), відомий сьогодні своєю антиукраїнською позицію. Саме Андрій Іванов регулярно влаштовує в Запоріжжі проросійські акції та охоче дає інтерв’ю російським пропагандистським каналам. Проте в період передвиборчої компанії Андрій Іванов в соцмережах активно підтримував агітаційні дописи команди Зеленського.

Володимир Кальцев і Андрій Іванов на сесії міськради

В період передвиборчої кампанії  в програмі скандально відомого російського пропагандиста Дмитра Кисельова показали сюжет про Запоріжжя, використовуючи коментарі Андрія Іванова. У сюжеті розповіли про «порошенківську реальність на Україні», про «жахи» декомунізаціі, Томосу і мовного законопроекту. Відео закликало на прикладі Запоріжжя показати російським глядачам всі «жахи президенства Петра Порошенка», а ось Володимира Зеленського Кисельов характеризував з особливим позитивом.

Детальніше про зв’язки Зе-команди з Андрієм Івановим – тут.

Як бачимо, всупереч обіцянкам, до влади в країні прийшли не обіцяні нові обличчя, а старі політики зі всім відомої команди Партії регіонів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...