“Візит Президента до Оману коштував щонайменше 100 тис. $” – Олексій Гончаренко

102

Візит Президента України Володимира Зеленського до Оману, за підрахунками народного депутата Олексія Гончаренка, коштував його сім’ї щонайменше 100 тисяч доларів.

Зокрема, нардеп повідомив, що лише чартерний літак, яким скористався глава держави “потягнув” 65 тисяч доларів. Варто також порахувати проживання в дуже дорогому готелі та інші витрати і вийде кругленька сума, яку Зеленський зобов’язаний задекларувати.

Варто зазначити, у Зеленського повідомили, що поїздку Президент профінансував з власної кишені, а це означає, що Володимир Зеленський, як законослухняний громадянин, мусить витрати задекларувати в межах 10 днів.

Щоб Президент не забув цього зробити, Олексій Гончаренко направить депутатський запит. Про це нардеп повідомив у своєму відео зверненні.

Коли Зеленський внесе витрати на «золоту» відпустку у Омані у свою декларацію?

Чартерний літак, п’ятизірковий готель, пишні вечері – відпустка зе-президента явно «потягнула» мінімум на 100 тисяч доларів. Помічник президента Андрій Єрмак переконує, що Зеленський відповичав за власний рахунок. У такому випадку по закону він зобов’язаний внести ці витрати у свою декларацію. Тож, Володимире Олександровичу, не забудь-те це зробити!

А щоб народ України точно переконався «за чий рахунок був бенкет», я підготував депутатський запит, аби якнайшвидше розставити всі крапки над і у цій ситуації.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...