ВР скликають для розгляду питань страховки та умов роботи медиків

40

Сьогодні стало відомо про скликання позачергового засідання Верховної ради на прохання депутатів від опозиції.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков скликає позачергове засідання парламенту на 7 травня на прохання нардепів, які змогли зібрати необхідну кількість підписів.

“У зв’язку з вимогою 156 народних депутатів про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради… Скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради дев’ятого скликання на 14 годину 7 травня 2020 року”.

Під час засідання планується розгляд кількох питань, про які клопотали нардепи від “Європейської Солідарності”, зокрема:

  • проект закону № 3380 щодо підвищення спроможності системи охорони здоров’я протидіяти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.
  • проект закону № 3376 “Про захист населення від інфекційних хвороб” (щодо визначення розмірів обов’язкового державного страхування працівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб).

Якщо детальніше, то мова йде про розгляд питань стосовно виплати медпрацівникам страховки у 200 тис. грн в разі захворювання, а в разі смерті – виплата складе 1,5 млн грн. Друга ініціатива стосується тест-систем і третя – виплати надбавок до заробітних плат медпрацівникам, залученим до протиепідемічних заходів.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...