Запорізькі медики досі не отримали обіцяних доплат

95
Фото зі сторінки у Фейсбук Анатолія Сидоренка

Запорізькі медики досі не отримали обіцяних 300% надбавок. Про це розповів директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медичних катастроф Костянтин Малашенко, повідомляє на своїй сторінці депутат Запорізької міськради Михайло Прасол.

За інформацією очільника медзакладу, станом на 5 травня – кошти для виплати доплат медичним та іншим працівникам, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2 та лікуванні пацієнтів із випадками коронавірусу у розмірі 300% від окладів за березень–квітень 2020 року відповідно до рішень місцевих бюджетів підприємству не виділялися.

Як зазначив пан Прасол, днями Запорізька область отримала 115 мільйонів гривень медичних субвенцій, проте за особистим розпорядженням губернатора Віталія Туринка цими грошима «залатали» дири у бюджеті:

«Чи варто спитати губернатора: де гроші? Де понад 100 мільйонів гривень, які виділили депутати Запорізької облради на боротьбу з COVID-19? Або варто нагадати, що днями Запорізька область отримала 115 мільйонів гривень медичних субвенцій, в тому числі, на виплату доплат медикам лікарень Запоріжжя?», – зазначає депутат.

Раніше повідомлялося, що запорізькі медики не отримали обіцяної 300% надбавки до зарплатні. З такою ж ситуацією зіткнулися і лікарі з інших регіонів.

Пізніше під час брифінгу очільник МОЗ  Максим Степанов повідомив, що надбавки не виплачені з вини місцево влади, оскільки необхідні кошти уже перераховані в регіони.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...