Запорізький “слуга” Шевченко під однією охороною з митрополитом Лукою

655

Олександр Курніков, який є директором охоронної фірми “Вимпел-Фаворит”, що забезпечує приватну охорону одіозному очільнику Російської православної церкви в Запоріжжі є також приватним охоронцем нардепа-слуги Євгена Шевченка.

Від кого захищає Курніков запорізького “слугу” та звідки кошти в Шевченка, який заборгував величезні суми коштів державі та окремим особам, залишається лише здогадуватися. Варто зазначити, Шевченко ходить з охороною навіть на ефіри до журналістів.

Не менш актуальним є питання охорони самого Луки та джерел фінансування недешевих послуг. Відданий охоронець не лише пильнує, щоб з голови Луки не впав волосок, а й виконує функцію “адвоката” для його команди. Нагадаємо, саме він прибув на місце затримання помічника митрополита Луки  Євгена Кугатова, який попався з наркотиками. 

Не одноразово журналісти бачили “слугу” в оточенні охоронця, втім сам Шевченко старається не показувати зв’язок, його охоронець Курніков, як правило одягає кепку, щоб обличчя не було видно. Втім, на одному з фото, зв’язок можна простежити порівнявши татуювання.

Чи це єдине, що пов’язує митрополита Луку та Євгена Шевченка ми не знаємо, втім полеміка та світоглядні позиції є аж надто схожими.