70 Дідів Морозів зібралися у Запоріжжі, аби привітати дітей з обмеженими можливостями (фото)

39

Сьогодні в Запоріжжі стартує 16-та міська благодійна акція «Дід Мороз». 170 дітей з важкими недугами отримують привітання від новорічних дідусів.

Акція проводиться з метою надання яскравих вражень, турботи та уваги дітям з обмеженими можливостями. Біля стін виконавчого комітету привітати малечу зібралися 70 Дідів Морозів. Вони планують сьогодні їздити містом в святково прикрашених автобусах та вітати з Новорічними святами дітей в різних районах міста, які за станом здоров’я не можуть виходити з дому самостійно. Також для жителів міста виступали маленькі сніжинки, гноми, Дід Мороз і Снігуронька.

– Дякую талановитим дітям, які сьогодні підготували виступ і подарували святковий настрій. Почалася низка новорічних свят. Ця щорічна благодійна акція має теплий і глибокий сенс. Ми просимо сьогодні всіх Дідів Морозів, молодь, що  відгукнулася на акцію, донести хлопцям та дівчатам, які, на жаль, зустрінуть новий рік швидше за все вдома, побажання миру, здоров’я, щастя, посмішок. Зі святами! Нехай діти будуть самі щасливіші і здорові!, – звертається до учасників акції заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Начальник управління соціального захисту міської ради Ольга Полковникова зазначила, що в місті близько 2,5 тисяч дітей соціально незахищених категорій. Жодна дитина не залишиться без уваги та подарунку. Малеча зможе побувати на новорічних та різдвяних виставах в рамках програми у напрямку соціального захисту неспроможних до самостійних дій дітей.

Читайте також: Сотни селфи и смайл-машина: как в Запорожье зажигали огни на новогодних елках (фоторепортаж)

загрузка...