Адвокат Марченка називає дії прокуратури помстою чиновників ОДА

253

Вчора ввчері заступнику голови обласної ради Владиславу Марченку вручили підозру у скоєнні кримінального правопорушення. Про це повідомляє його адвокат Сергій Барбашин.

“Вчора ввечері В.Марченку вручили повідомлення про підозру за ч.5 ст. 191 КК України за, нібито, привласнення (за попередньою змовою з посадовими особами міськради) 87,3 мільйонів гривень на проведення робіт по будівництву стадіонів у м. Запоріжжі”, — повідомив адвокат.

При цьому адвокат заявляє, що вручення підозри є помилкою, оскільки усі об’єкти про які йде мова практично добудовані, а вчорашні дії прокуратури це помста від чиновників ОДА за перешкоджання розтрати державних коштів.

“Затримання мого клiента — це помста Владиславу Марченко за перешкоджання викрадення працівниками Запорізької ОДА 20 млн. на купівлю антіографа, а також славнозвісна невдала „оральна вакцинація ліс“ на 154 мільйонів гривень”, — заявив адвокат С. Барбашин.

Нагадаємо, вчора Харківська обласна прокуратура здійснила на Запоріжжі близько 30 обшуків. В результаті, заступника голови обласної ради Владислава Марченка затримали. Його підозрюють у організації корупційної схеми та присвоєння державних коштів в особливо великих розмірах. Заступник міського голови Анатолій Пустоваров, якого також підозрюють у скоєнні цього ж злочину втік і зараз переховується.

загрузка...