Рада прийняла закон, що стосується авто на іноземних номерах

584

Зокрема, у підтриманому Радою законопроекті про високі штрафи за порушення правил паркування, передбачений порядок накладання штрафів  для власників автомобілів на іноземних номерах.

Штрафувати за зафіксовані в автоматичному режимі порушення на такому автомобілі будуть особу, яка ввезла транспортний засіб на територію України. Постанову про штраф водіям таких автомобілів з іноземним громадянством вручатиме Держприкордонслужба.

Загалом законопроектом передбачена відео або фото фіксація порушень правил дорожнього руху та правил паркуванння. При їх виявленні буде складена постанова про накладання штрафу, зокрема не на водія, а на власника авто. Пізніше ця постанова буде надіслана рекомендованим повідомленням, а через три дні після цього, буде вважатися врученою. При цьому помітка про вручення постанови жодним чином не залежатиме від того, забрав адресат на пошті повідомлення чи ні. Навіть, якщо повідомлення повернеться назад, воно все одно буде вважатися врученим.

Постанова про  накладання штрафу за правопорушення зафіксоване через фото чи відео зйомку, може бути складена без участі особи, яку притягнуть до адміністративної відповідольності. Штрафи також передбачені для тих, хто уникає оплати за парковку. Сума штрафів – вартість парковки за 1 годину у двадцятикратному розмірі.

загрузка...