Апеляційний суд визнав запорізького нардепа “пліткарем”

114
нардепа

Цього разу холеричний темперамент запорізького нардепа Вадима Кривохатька зіграв йому не на користь. Апеляційний суд Запорізької області задовільнив  позов губернатора області Костянтина Бриля про захист честі, гідності і ділової репутації до Вадима Кривохатька.  А тим самим визнав нардепа тим, хто розпускає плітки та умесне псує репутацію публічній особі.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebbok написав голова обласної державної адміністрації Костянтин Бриль.

“Постановою суду визнано недостовірними відомості, поширені Кривохатьком В.В. у депутатському зверненні до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в частині:
– тверджень про те, що я є фігурантом кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України, за фактом неподання електронної декларації за 2015 рік та відображення у декларації завідомо неправдивих даних. А також провадження за фактом протиправного надання в користування ТОВ «Із забезпечення інвалідів» земель державної власності на території Трудової сільської ради, які на законних підставах належали державному підприємству «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»;
– тверджень про те, що існують факти розкрадання державних коштів під моїм керівництвом та за моєї участі;
– тверджень про те, що я нібито став єдиним керівником області в Україні, який вчасно не подав декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки” – йдеться у повідомлені губернатора.

Суд зобов’язав Вадима Кривохатька спростувати неправдиву інформацію, яку він розповсюджував. Рішення суду уже набуло чинності, а тому народному обранцю треба поквапитися виконати волю Феміди. Не виконання рішення суду тягне за собою кримінальну відповідальність, а це вже речі більш серйозні.

Костянтин Бриль пообіцяв взяти під власний контроль виконання рішення по усіх пунктах, які визначив суд. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...