Багатодітним сім’ям Запоріжжя на замітку: після народження третьої дитини батькам виплачуватимуть додаткову допомогу

308
Фото - ілюстрація

Нові правила діятимуть з 1 квітня поточного року. Відповідне рішення погодили на засіданні Кабінету Міністрів України.

У наш нелегкий час рідко які сім’ї наважуються народжувати другу, третю дитину. По Запорізькій області зберігається тенденція скорочення населення. Щоб хоч якось підтримати молодих батьків, а також багатодітні сім’ї було прийнято рішення після народження третьої та наступних дітей виплачуватимуть додаткову допомогу.

«Кожна багатодітна сім’я на третю, четверту, п’яту і наступних дітей до 6 років отримає щомісячну допомогу від держави у розмірі прожиткового мінімуму на дитину до 6 років. Розмір виплати з 1 квітня 2019 року 1626 гривень на місяць на одну дитину. З 1 липня 2019 року – 1699 гривень на дитину, з 1 грудня 2019 року – 1779 гривень на місяць», – розповідає Міністр соціальної політики Андрій Рева.

За даними єдиного обліку багатодітних сімей в Україні, станом на 1 січня 2019 року, нарахували понад 334 тисячі сімей, в яких виховується майже 1 мільйон 131 тисяч дітей. Нині виплати отримуватимуть майже 159 тисяч дітей в Україні. Щомісячна державна допомога призначатиметься та виплачуватиметься органами соціального захисту населення за місцем проживання багатодітної сім’ї коштом бюджетних коштів. За рік на дітей у державі планують виплатити близько 2,4 мільярда гривень.

Читайте також: Співробітниця Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ розвіяла деякі міфи щодо щеплення – ВІДЕО

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...