Батьки дівчинки, на яку впала скульптура в запорізькому парку, відмовилися від матеріальної допомоги

436

На своїй сторінці у Facebook адвокат сім’ї дівчинки, яка загинула від отриманих травм в «Дубовому Гаю», знову звернувся до громадян.

Нещодавно на сайті Запорізької міськради з’явилася інформація, що родині Ждан Управління соціального захисту збирається перерахувати 100 тисяч гривень матеріальної допомоги. Адвокат Володимир Ляпін, який представляє інтереси сім’ї померлої школярки, написав, що його клієнти відмовилася від грошей.

Також він зробив заяву, що за думкою захисту справу хочуть “злити”. Правоохоронці висунули обвинувачення заступнику директора КП. За результатами розслідування встановлено, що обвинувачений не виконав покладені на нього обов’язки щодо контролю за дотримання у належному стані території парку, а саме не перемістив демонтовану дерев’яну скульптуру з території парку до безпечного місця зберігання. При цьому про самого Олега Комаренка (директора парку) не написано ні слова.

«На думку сторони захисту кримінальну справу зливають в догоду керівника парку Олега Комаренка й осіб мерії які зацікавлені в освоєнні понад 20000000 млн гривень наших з Вами грошей і це тільки на проєктну документацію. Відповідальність намагаються повісити на заступника директора по неправильної кваліфікації. Ми зі свого боку зробимо все можливе щоб довести справу до логічного завершення і правильної кваліфікації дій не тільки зама, але всіх винних в даній трагедії. За попередньою інформацією дана статуя була придбана під патронажем Анатолія Пустоварова в рамках програми Запоріжсталі “Ми це місто”, документів про прийняття їх на баланс в комунальному підприємстві немає», – пише він.

Завдяки небайдужим громадянам, які відгукнулися на прохання захисника надсилати фотодокази того дня попередньо вдалося встановити, що попереджувальних табличок поблизу не було. А батьки знаходилися біля дитини на момент трагедії, а не святкували в кафе, як вказувало керівництво парку на самому початку.

Читайте також:

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...