З’явилися остаточні докази брехні керівника запорізького парку, бездіяльність якого призвела до трагедії

2336
Фото: Злати Некрасової

У соціальних мережах люди продовжують дискутувати на тему резонансної події, яка трапилася в «Дубовому Гаю». А також збирають фотодокази, що встановити істину, чи встановлювали працівники парку відповідні таблички, які б попереджували про небезпеку.

Волонтерка Злата Некрасова опублікувала фото з місця події, де на маленьку дівчинку впала скульптура ведмедя. За її словами світлини зроблені в день трагедії. На них не видно відповідних табличок, про які розповідало керівництво парку.

«Як можна вірити словам людини, який обманює в елементарному!
Фото вже відправлені адвокату!
Олег Комаренко не думайте що люди сліпі, що не брешіть в елементарному.
Просто визнайте вину в те, що трапилося», – пише вона.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Это фото сделанное в день трагедии! Как мы видим табличек нет! Сегодня они уже висели! Как можно верить словам человека, который обманывает в элементарном! Фото уже отправлены адвокату! Олег Комаренко не думайте что люди слепы, не врите в элементарном. Просто признайте вину в случившемся. Лучше поздно, чем никогда! Огромное спасибо людям за обратную связь!

Публикация от ️️????? ????????? (@zlata_nekrasova111)

9 березня після слів директора парку Олега Комаренка, який заявив, що місці біля дерев’яних скульптур були попереджувальні таблички, виїжджала журналістка «Forpost». Вона справді їх виявила, але знаки попередження виглядали новими, що наштовхувало на думку, що їх повісили недавно. А також люди, які того дня знаходилися в парку, повідомили, взимку цих табличок біля дерев’яних скульптур не було.

Нагадаємо, 8 березня, на Ганну Ждан повалилася скульптура ведмедя. Дівчинка померла в лікарні від отриманих травм. Директор парку заявив, що він має відео, де видно, що на момент трагедії дівчинка гуляла сама, а батьки в цей час, скоріш за все, сиділи в кафе. Після громадського обурення керівника КП відсторонили на час розслідування.

Читайте також:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...