Бережіть свої 500 грн.: в концерні МТМ заявили, що в Запоріжжі працюють шахраї

3652

У Концерні “Міські теплові мережі” попереджують запоріжців про  діяльність шахраїв у місті. В компанії звернули увагу на те, що на вулицях все часті з’являються оголошення зі словом “ПЕРЕРАХУНОК”.

Людям обіцяють змусити комунальне підприємство здійснити перерахунок нарахувань, але послуга не безкоштовна. Для того, щоб все “зрослося” запоріжці мають заплатити – 500 гривень.

У зв’язку з цим в Концерні зробили офіційну заяву.

У Концерні «Міські теплові мережі» (МТМ») офіційно попереджують запоріжців про відсутність Постанови Кабінету Міністрів України, яка зобов’язує Концерн здійснювати перерахунки за централізоване опалення та гарячу воду, починаючи з 27 квітня 2016 року.

Тому колектив Концерну «МТМ» закликає запоріжців якомога далі триматися від пропозиції за 500 гривень «произвести перерасчет суммы в счет будущих платежей».

Як діє схема

Запоріжжям ширяться об’яви, що манять словом ПЕРЕРАХУНОК. Зателефонувавши за номером телефону – ви отримуєте запрошення в кабінет 202 будинку по вулиці Сталеварів. Де Вас запевняють в тому, що змусять тепловиків здійснити перерахунок. Але щоб його отримати – для початку сумарно вам треба сплатити 500 гривень (150+200+150 грн).

Читайте також: У Запорізькій області водій збив сім’ю з дітьми, жінка у важкому стані

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...