Біля недобудованих запорізьких мостів помітили техніку — фото

178

Ми розповідали, що турецька компанія «Онур» виграла тендер на будівництво мостів через Дніпро. Віднедавна на прилеглій території журналісти помітили техніку, тож слід очікувати початку робіт.

Вчора, 10 березня, біля недобудованих мостів через Дніпро компанія «Онур» почала облаштовувати будівельний майданчик та звозити сюди техніку, повідомляє «061».

Начальник Служби автомобільних доріг Запорізької області Андрій Івко розповів, що на сьогодні готується великий пакет документів, які мають відвезти до Києва. До кінця березня дозвіл на початок робіт мають надати в ДАБІ. Тим часом робітники завершать підготовчі роботи.

Якщо все йтиме за планом та фінансування здійснюватиметься за планом – до закінчення 2020 року підрядник з’єднає Бабурку з островом Хортиця. Звісно мова йде лише про будівельні роботи, а не експлуатацію.

Нагадаємо, роботи на мостах, які тривають 16 років, заморозили з 2017 року. Через декілька років, якщо будівництво мостів не завершиться, в Запоріжжі утвориться транспортний колапс. Центральна влада обіцяла виділяти кошти.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...