Запорізький ексчиновник отримав відповідь з приводу факту розгортання прапору з серпом та молотом в області

211
Фото: МедіаЦентрЕнергодар

Колишній заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олександр Зубченко на своїй сторінці у Facebook розповів що думає з приводу розгортання серпасто-молоткастого прапора в селі Заповітне Кам’янсько-Дніпровського району.

Зубченко написав, що зробив запит на ім’я очільника облдержадміністрації Віталія Туринка стосовно факту використання символіки комуністичного тоталітарного режиму під час одного з заходів в області.

Фото: Олександра Зубченка

Отримавши відповідь ексчиновник обурився, що в документів вказано, що належну правову оцінку ситуації, яка відбулася в Заповітному, мають надати правоохоронні органи.

«Однак нинішнім керманичам області не має до цього діла. Замість того, щоб оперативно виїхати на місце та з’ясувати всі обставини цієї ганебної історії, вони обмежились чиновницькою відпискою. Адже, їм, як і найвеличнішому слузі народу всіх часів, какая разница..», – пише він.

Нагадаємо, 8 лютого в селищі Заповітне, коли відкривали Cтеллу з нагоди 75-ої річниці звільнення України від гітлерівських загарбників, розгорнули прапори з зображенням серпа та молота. Громадяни зневажили закон про декомунізацію. Подія майже лишилася поза увагою громадськості.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...