Браконьєрами завдано збитків Запоріжжю на суму понад 60 тис. грн

155
Браконьєрами завдано збитків Запоріжжю на суму понад 60 тис. грн

Протягом місяця інспекторським складом Запорізького рибоохоронного патруля викрито 131 порушення у сфері рибальства та торгівлі водними біоресурсами без відповідних документів. Крім цього, за звітний період складено 17 актів про вилучення безхазяйного майна.

Як повідомили у Запорізькому рибоохоронному патрулі, у порушників конфісковано 80 заборонених знарядь лову. До рішення суду вилучено 239 кг незаконно добутих водних біоресурсів та два транспортних засоби. Загальна сума збитків, яку громадяни завдали рибній галузі, склала 63 тис. грн.

Наймасштабніші порушення були виявлені на Каховському водосховищі, коли громадяни здійснювали незаконний рибний промисел сітками вбрід. Так, у районі смт Балабине порушник за допомогою сітки встиг виловити 12 екз. плітки, 70 екз. окуня, 80 екз. карася сріблястого та три екз. судака. Загальна вага улову склала 37 кг, а збитки становлять 5 100 грн.

Другий інцидент стався в затоці Малий Кушугум, що у районі сел. Кушугум. Використовуючи сітку, чоловік зловив два екз. плітки, 41 екз. карася сріблястого, три екз. окуня, 11 екз. судака, а також по одному екз. товстолоба, плоскирки та сазана. Завдано збитків у розмірі 7 123 грн.

За фактами грубих порушень правил рибальства на громадян складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Незаконно виловлена риба та знаряддя лову вилучені до рішення суду.

За матеріалами прес-служби Запорізької державної адміністрації

загрузка...