Британська корпорація ВВС виплатить Президенту України значну компенсацію та офіційно принесе вибачення

445

Президент Петро Порошенко виграв судовий позов у компанії ВВС у справі про наклеп.

Про це повідомив Грехем Аткінс, представник юридичної компанії, що представляла інтереси Петра Порошенка у судовому процесі. Свою заяву для ЗМІ він зробив на виході з приміщення Високого суду Лондона.

“Я із задоволенням повідомляю, що ВВС визнало відповідальність стосовно повідомлення щодо Петра Порошенка, яке транслювалося як «ексклюзивне розслідування» у програмі Новини о Десятій, та було розміщено на веб-сторінці ВВС 23 травня 2018 року”, – сказав Грехем Аткінс. “Через своїх юридичних представників ВВС офіційно визнало, що звинувачення на адресу Президента України були абсолютно неправдивими, та погодилося виплатити йому значну компенсацію за шкоду репутації, а також покрити його судові витрати. Вони також погодилися приєднатися до Заяви у Відкритому Суді та розмістити прийнятні корективи і вибачення перед паном Порошенком на веб-сторінці ВВС”, – наголосив представник юридичної компанії.

Він додав, що Президент Порошенко був стурбований затримкою у визнанні ВВС відповідальності за репортаж та публікацію, які шкодили його репутації протягом такого тривалого часу.

“Сподіваємося, ця перемога, разом з публічним виправданням сьогодні у суді, сприятиме відновленню його доброго імені”, – заявив Грехем Аткінс.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...