У Запорізькій області відкривається курортний сезон

435
Фото: Google.com

Хоча на дворі й не пляжна погода, санаторії Бердянська вже починають приймати перших відвідувачів. Охочих відвідати курортне місто виявилося чимало.

Майже всі путівки у дитячі оздоровчі центри розпродані. 4 квітня санаторій «Арктика» приймає перших відвідувачів, які відкриють курортний сезон 2019 року у Бердянську. Начальник відділу курортно-готельної діяльності виконкому Бердянської міської ради Оксана Бичкова повідомила, що у санаторій прибуде близько 200 чоловік.

15 квітня свою роботу розпочинає корпус №4 санаторія «Бердянськ». На літо зайняті майже всі номера, особливий попит мають кімнати з підвищеним комфортом. У «Червоній гвоздиці» розібрані усі місця за 12-13 тисяч гривень (дитина перебуває у таборі близько 20 днів).

Одним з факторів такого попиту є тривалі вихідні, які очікують на українців у квітні та травні.

«Наразі санаторії активно приймають участь у тендерах, укладають домовленості з профспілками, організаціями та приватними особами. У всіх санаторіїв дуже хороші перспективи на цей сезон. Проблем з наповненістю точно не буде. Аналогічна ситуація й з дитячими оздоровчими центрами. Заклади, які стабільно працюють мають постійних клієнтів, вже практично повністю заповнені: «Червона гвоздика», «Райський куточок», «Факел» й т.д. Інші також активно розпродають путівки, думаю, літо відпрацюють зі 100-проценним завантаженням», – розповідає Оксана Бичкова.

Читайте також: Розцінки на туристів: запорізьким готельєрам розповіли про «туристичний збір»

загрузка...